14 stycznia 2019

Projektowanie ogrodów to trudna sztuka, która wymaga nie tylko wiedzy teoretycznej w zakresie ogrodnictwa i architektury krajobrazu, ale także wielu lat doświadczenia. Wskazany jest także pewien zmysł estetyczny, wszak ogród to nie tylko kolejna przestrzeń, która ma być funkcjonalna – dobrze zaprojektowany teren powinien być przede wszystkim piękny.

14 stycznia 2019

Interesująco zaprojektowane tereny zielone, zrealizowane z pasją i ogromnym zaangażowaniem nie tylko cieszą oko, ale również pozwalają się zrelaksować. Ciekawy, nietuzinkowy pomysł na ładny ogród, po ostatecznym wdrożeniu, stanie się zieloną oazą spokoju, do której Klienci naszej pracowni będą chętnie powracać.

14 stycznia 2019

Sposób projektowania ogrodów zmienia się wraz z obowiązującą modą – dotyczy to zarówno doboru roślinności, dopasowania elementów małej architektury, mebli ogrodowych czy usytuowania basenu lub oczka wodnego. Dostępna na polskim rynku oferta aranżacji zieleni jest bardzo bogata i atrakcyjna.

14 stycznia 2019

Staw lub oczko wodne może być piękną ozdobą przydomowego ogrodu tylko wówczas, gdy zostanie starannie zaprojektowane. Nasi architekci zadbają o fachową realizację każdego zamówienia, dobiorą odpowiednie rośliny, które będą zachwycały właścicieli ogrodu o każdej porze roku, zaproponują takie rozwiązania, które będą wymagały niewielkich nakładów pracy.

14 stycznia 2019

Możliwość kąpieli pod gołym niebem we własnym przydomowym ogrodzie to marzenie wielu osób. Tradycyjny basen czy jego ekologiczna wersja w postaci stawu kąpielowego? Niezależnie jaki projekt zbiornika wodnego chcecie Państwo zrealizować, nasi architekci zaproponują rozwiązania spełniające wszystkie surowe normy bezpieczeństwa.

14 stycznia 2019

Nawadnianie to jedna z czynności pielęgnacyjnych, która decyduje o prawidłowym wzroście i rozwoju roślinności, a co się z tym wiąże – o urodzie całego ogrodu. Montaż automatycznego systemu nawadniania, to nie tylko komfort dla właściciela ogródka, ale przede wszystkim oznaka największej troski o przydomową zieleń.

14 stycznia 2019

Szczególne miejsce w działalności naszej firmy stanowi projektowanie placów zabaw dla dzieci. Tego typu realizacje to jedno z większych i ciekawszych wyzwań dla projektanta. Plac zabaw musi być bowiem funkcjonalny i bezpieczny, ale powinien też być atrakcyjny dla dziecka.