Projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja ogrodu w Bydgoszczy

Projektowanie i zakładanie ogrodów w takim miejscu jak Bydgoszcz to dla nas czysta przyjemność. Jako firma o wieloletniej tradycji, czerpiemy inspiracje z nowych wyzwań estetycznych, a przy tym dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas projekty ogrodów były nie tylko piękne, lecz także niezwykle funkcjonalne. Podjęliśmy współpracę z doskonale wykwalifikowanymi projektantami, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że zagospodarowana przez nas przestrzeń spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Rzetelność i terminowość

Cechy, które doskonale opisują naszą działalność, to kreatywność oraz rzetelność. Dzięki wyrafinowanemu zmysłowi estetycznemu naszych pracowników projekty ogrodów wychodzące spod ich ręki zachwycają niebanalnością i pięknem. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla Państwa jest czas. Z tego względu wywiązujemy się z naszych obowiązków terminowo.

Wychodzimy z założenia, że nie można całkowicie zagospodarować przestrzeni zielonej bez wcześniejszego sporządzenia szczegółowej analizy terenu. Dzięki niej jesteśmy w stanie bowiem odpowiednie rozwiązania estetyczne, dopasowane do charakteru przestrzeni. Poddajemy inwentaryzacji wszystkie elementy zielone, w tym również drzewostan. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu ciekawej przestrzeni publicznej, oferujemy także możliwość skompletowania niezbędnej dokumentacji, uprawniającej do podjęcia stosownych działań.

Jakie ogrody projektujemy?

Naszą specjalizacja jest aranżacja ogrodu przeznaczonego do użytku publicznego. Parki, skwery czy place zabaw to miejsca szczególnie często odwiedzane przez spacerowiczów. Stanowią one również swoistą wizytówkę miasta. Właśnie z tego względu należy zadbać o to, by te elementy przestrzeni publicznej prezentowały się nienagannie oraz zachęcały do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jesteśmy przekonani, że ogrody spełniają nie tylko funkcję relaksacyjną, lecz także rekreacyjną. Z tego względu staramy się wplatać w nasze projekty ciekawe rozwiązania. Jednym z nich są pola do minigolfa. Ta ciekawa zabawa angażuje zarówno osoby dorosłe, jak i najmłodsze pociechy. Proponujemy Państwu możliwość zaprojektowania pól atrakcyjnych nie tylko pod względem wizualnym, lecz także sportowym.

Place zabaw – bezpieczny wypoczynek

Jednym z podstawowych elementów każdego parku czy ogrodu publicznego są place zabaw. Celem tych miejsc jest zapewnienie ciekawej, a przede wszystkim bezpiecznej rozrywki dzieciom oraz ich opiekunom. Projektując place zabaw dbamy, aby znalazły się w nich jedynie atestowane urządzenia oraz starannie wyselekcjonowane nawierzchnie. Myślimy również o dorosłych, dlatego w naszych zleceniach uwzględniamy specjalne wydzielone miejsca, z których możliwe będzie spokojne obserwowanie podopiecznych.

Spełniamy Państwa oczekiwania

Każdy współpracujący z nami architekt przestrzeni zadba o to, by stworzony projekt w całości odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Oferta Porosa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji. Z chęcią podejmiemy się zaprojektowania zarówno przydomowych terenów zielonych, jak i ogrodów rezydencjalnych, parków miejskich, a także innych przestrzeni uwzględniających piękno natury. Niezależnie od tego, z której z usług zdecydują się Państwo skorzystać, podejdziemy do Państwa potrzeb w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest bowiem Państwa komfort i zadowolenie ze współpracy z naszymi wykwalifikowanymi fachowcami.

Działamy na terenie całej Polski

Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność na terenie całej Polski. Świadczymy kompleksowe usługi zarówno w Bydgoszczy, jak Gorzowie, Lesznie czy Kołobrzegu. Zadbaliśmy, by współpraca z nami była dla Państwa korzystna zarówno pod względem estetycznym, jak i finansowym. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. Zachęcamy jednocześnie do odwiedzenia siedziby Ogrody Porosa, mieszczącej się w Poznaniu. Jesteśmy również otwarci na kontakt drogą telefoniczną bądź e-mailową. Czekamy na wszystkie Państwa sugestie, dzięki którym mamy możliwość nieustannego odgrywania w sobie nowych podkładów wrażliwości na piękno natury.

Skontaktuj się z nami