Projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja i urządzanie ogrodów w Gorzowie

Dobrze zagospodarowana przestrzeń zielona stanowi doskonałą ozdobę zarówno terenów prywatnych, jak i miejsc przeznaczonych do użytku publicznego. Starannie zaprojektowane ogrody będą wizytówką każdej rezydencji, a także całej dzielnicy. Z tego względu warto zadbać o to, by posiadana przez nas zielona przestrzeń prezentowała się nienagannie o każdej porze roku.

Projektowanie i zakładanie ogrodów wymaga nie tylko doskonałego zmysłu estetycznego, lecz także umiejętności wdrażania funkcjonalnych rozwiązań. Jako firma z wieloletnimi tradycjami dążymy do tego, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wychodzimy bowiem z założenia, że starannie zagospodarowany ogród jest w stanie zmienić na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Ponieważ dbamy, aby nasze usługi prezentowały najwyższe standardy, podjęliśmy współpracę z najlepszymi fachowcami. Każdy z projektantów firmy Ogrody Porosa może pochwalić się nie tylko odpowiednimi kompetencjami, lecz także doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie projektowania terenów zielonych.

 

Niezbędne przygotowania

Zakładanie ogrodów to proces, który wymaga z naszej strony odpowiedniego przygotowania. Zanim podejmiemy się tego zadania, projektanci wykonują dokładną ekspertyzę wyznaczonego terenu. Zależy nam na perfekcyjnym efekcie końcowym, dlatego poddajemy szczegółowej inwentaryzacji wszystkie elementy zieleni. Jeśli natomiast nasz projekt dotyczy zagospodarowania przestrzeni publicznej, zajmujemy się również sporządzeniem stosownej dokumentacji, dzięki której możliwe jest rozpoczęcie prac nad inwestycją.

Aranżacja ogrodu – niezależnie od tego, czy będzie to przestrzeń prywatna, czy publiczna, wymaga szczegółowej analizy potrzeb klienta oraz przeznaczanie projektowanego terenu zielonego. W przypadku ogrodów oraz parków osiedlowych staramy się, by były one nie tylko estetyczne, lecz także funkcjonalne. Dzięki temu mamy pewność, że ich użytkownicy będą mogli cieszyć swoje oczy piękną roślinnością przy jednoczesnej rekreacji.

 

Nie zapominamy o najmłodszych

Z kolei tereny zielone przeznaczone przede wszystkim dla najmłodszych muszą spełniać również inny – najważniejszy – warunek. Mowa oczywiście o bezpieczeństwie. Zaprojektowane przez nas ogrody i parki dla pociech są wyposażone w starannie wyselekcjonowane powierzchnie oraz atestowane urządzenia. Nie zapominamy również o opiekunach. W naszych projektach uwzględniamy bowiem miejsca przeznaczone dla dorosłych, dzięki którym będą mogli spokojnie przyglądać się swoim pociechom oraz kontrolować zabawę na placu zabaw.

 

Akcja – rekreacja!

Urządzanie ogrodów to nie jedyna nasza specjalność. Zajmujemy się także projektowaniem miejsc przeznaczonych do rekreacji. Możemy pochwalić się m.in. doświadczeniem w zakładaniu pól do minigolfa. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych ogrodów, ponieważ angażują do zabawy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami, projektowane przez nas pola do minigolfa są nie tylko estetyczne, lecz także atrakcyjne pod względem aktywności fizycznej.

 

Gdzie nas znaleźć?

Jednym z miast, w których prowadzimy naszą działalność, jest Gorzów oraz jego okolice. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z klientami z całego kraju. Z dumą możemy powiedzieć, że projekty naszych ogrodów oraz parków zdobią wiele miejsc w Polsce. Priorytetem Ogrody Porosa jest dążenie do odmienienia otaczającej nas rzeczywistości i sprawienie, by stała się ona możliwie najbardziej atrakcyjna dla spacerowiczów. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli większych firm oraz instytucji. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj usług zdecydują się nasi klienci, staramy się traktować wszystkich konsumentów w sposób indywidualny.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź mailową. Gwarantujemy Państwu nie tylko doskonałe wrażenia estetyczne, lecz także wyjątkowo korzystne warunki współpracy z firmą Ogrody Porosa.

Skontaktuj się z nami