Ogrody, projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja i urządzanie ogrodów w Kołobrzegu

Projektowanie i zakładanie ogrodów nie należy do łatwych zadań. Stworzenie idealnej kombinacji złożonej z estetycznych, a jednocześnie funkcjonalnych elementów daje spore pole do popisu naszym projektantom. Jako profesjonalna firma zajmująca się urządzaniem ogrodów mamy jednak ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i doskonale wiemy, co zrobić, by Państwa ogród stał się miejscem zachęcającym do aktywności na świeżym powietrzu.

Projekty ogrodów przygotowane przez naszych specjalistów zdobią wiele polskich miast – nie tylko Kołobrzeg. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, wyróżniającymi się ogromną kreatywnością, a także zaangażowaniem w każdy projekt. Uważamy, że ogród jest jednym z najważniejszych elementów otwartej przestrzeni. Stanowi najlepszą wizytówkę zarówno rezydencji, jak i instytucji przeznaczonych do użytku publicznego. Właśnie dlatego zakładanie ogrodów wymaga od nas szczególnego zmysłu estetycznego, dzięki któremu poprzez wydobycie piękna z natury jesteśmy w stanie przyciągnąć w dane miejsce osoby o określonych preferencjach.

Estetyka i funkcjonalność

Urządzanie ogrodów to proces wymagający odpowiednich przygotowań. Gwarantujemy naszym klientom uporządkowany przebieg prac. Działania rozpoczynamy od dokładnej analizy terenu oraz inwentaryzacji wszystkich zielonych elementów. Dzięki temu tworzone przez nas projekty są spójne i przemyślane, a przestrzeń wykorzystana w sposób funkcjonalny.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno możliwość zagospodarowania terenów należących do przestrzeni publicznej, takich jak parki czy ogrody, a także projektowanie ogrodów wchodzących w skład własności prywatnych. Niezależnie od tego, na którą z usług decydują się nasi klienci, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się tak zagospodarować przestrzeń, by zachwycała ona nie tylko swoją wyjątkową estetyką, lecz także funkcjonalnością. Poprzez to rozumiemy możliwość rekreacji, czyli aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie należy jednak zapominać o potrzebach najmłodszych użytkowników przestrzeni zielonych. Naszą specjalizacją jest urządzanie i projektowanie placów zabaw na terenie parków bądź ogrodów. Dbamy, by były one w pełni dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Właśnie dlatego starannie dobieramy atestowane urządzenia, a także nawierzchnię. Co więcej, każdy zaprojektowany przez nas plac zabaw posiada specjalnie wydzieloną strefę dla opiekunów, aby mogli oni bez problemów obserwować swoje pociechy.

Synteza relaksu i rekreacji

Aranżacja ogrodu to nie tylko nasza praca, lecz także misja. Dążymy do tego, by parki i ogrody przestały być jedynie ładnymi miejscami przeznaczonymi do spacerowania. Nasza firma podchodzi do swoich zadań w sposób niezwykle kreatywny i otwarty na wszelkie sugestie klientów. Na Państwa uwagę zasługuje fakt, iż jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia specjalnych pól do minigolfa, które od lat cieszą się niezwykłą popularnością zarówno wśród pociech, jak i osób dorosłych. Taka rozrywka wpleciona w naturalne, zielone otoczenie z pewnością przyciągnie do parku szerokie grono zainteresowanych spacerowiczów.

Nasza oferta

Jeśli zaś chodzi o przestrzenie prywatne, oferujemy kompleksowe usługi wszystkim osobom, które pragną odmienić swoją najbliższą przestrzeń. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa zarówno przepiękne ogrody rezydencjalne, umieszczając w nich stawy bądź wodne oczka, jak i oferujemy możliwość funkcjonalnego zagospodarowania niewielkich przydomowych terenów. Architektura ogrodowa stanowi dla nas niewyczerpane źródło inspiracji, toteż projekty Ogrody Porosa cechują się niepowtarzalnym charakterem.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Dzięki współpracy z doskonałymi specjalistami możemy zagwarantować Państwu terminowe świadczenie usług, a także pełne zaangażowanie w każdy projekt. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pomysły – również te nieszablonowe. Chętnie udzielimy Państwu także szczegółowych informacji drogą telefoniczną bądź mailową. Zapraszamy także do odwiedzenia siedziby firmy Ogrody Porosa.

Skontaktuj się z nami