Ogrody, projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja i urządzanie ogrodów w Koszalinie

Projektowanie i zakładanie ogrodu do spore wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli zależy nam na stworzeniu estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni. Właśnie dlatego warto w tej kwestii zaufać doświadczonym specjalistom, przed którymi projekty ogrodów nie mają żadnych tajemnic.

Ogrody Porosa to firma, która powstała z wielkiej pasji i miłości do natury. Sądzimy, że jest ona niewyczerpanym źródłem inspiracji, dlatego aranżowane przez nas przestrzenie są niepowtarzalne oraz doskonale odzwierciedlają nasze zamiłowanie do kolorów i kształtów oferowanych przez roślinność. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w kraju, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży aranżowania terenów zielonych, możemy śmiało powiedzieć, iż jesteśmy w stanie zaoferować Państwu sługi jedyne w swoim rodzaju. Co więcej, do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny. Tylko wtedy mamy pewność, że sprostamy wymaganiom.

Projektowanie krok po kroku

Od czego rozpoczyna się aranżacja ogrodu? Po pierwsze od sporządzenia dokładnej analizy powierzonego nam terenu. Chcemy mieć pewność, że wykorzystamy każdy skrawek powierzchni w sposób atrakcyjny wizualnie. Następnie poddajemy inwentaryzacji wszystkie elementy zielone – łącznie z drzewostanem. Oferujemy Państwu także pomoc w zdobyciu niezbędnej dokumentacji, bez której inwestycja nie będzie możliwa. Po wykonaniu wszystkich tych czynności możemy przejść do faktycznego urządzania ogrodu.

Warto w tym miejscu nadmienić, że nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Projektujemy niewielkie przestrzenie przydomowe, parki, ogrody firmowe, a także okazałe ogrody rezydencjalne czy place zabaw. Każda przestrzeń stanowi dla nas wyzwanie. Priorytetem naszej działalności jest stały rozwój, dlatego każdy projekt stanowi dla nas źródło inspiracji, a także okazję do okrywania w sobie nowych pokładów kreatywności i wrażliwości na piękno natury. Nie zapominajmy bowiem, że ogrody stanowią najlepszą wizytówkę przestrzeni. Naszym zadaniem jest wyeksponowanie walorów Państwa posiadłości.

Rodzaj zastosowanych rozwiązań dopasowujemy do charakteru projektowanych przez nas ogrodów. Place zabaw przeznaczone dla najmłodszych użytkowników wyposażamy w atestowane urządzenia, a także bezpieczne nawierzchnie. Z kolei parki czy ogrody przeznaczone do użytku publicznego prezentują się doskonale, jeśli znajdują się w nich takie elementy jak stawy i oczka wodne. Dzięki nim przestrzeń zyskuje nieco tajemniczego charakteru, a tym samym zachęca od eksplorowania jej walorów.

Ogród – miejsce relaksu i rekreacji

Naszymi projektami chcemy udowodnić, że ogród to nie tylko miejsce relaksu, lecz także rekreacji. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia atrakcyjnych pól do minigolfa, które w ciekawy sposób urozmaicają każdą przestrzeń zieloną. Tego rodzaju elementy zachęcają do odwiedzin nie tylko najmłodszych, lecz także dorosłych chcących miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Jeśli natomiast mowa o ogrodach przydomowych lub rezydencjalnych, możemy wyposażyć je m.in. w komfortowe baseny ogrodowe. One również znacznie wpłyną na standard przestrzeni, którą Państwo dysponują.

Gdzie prowadzimy naszą działalność?

Mimo iż Koszalin jest jednym z głównych miejsc naszej działalności, jesteśmy otwarci na współpracę z klientami na terenie całej Polski. Chcemy zapełnić przestrzeń atrakcyjnymi i funkcjonalnymi parkami, ogrodami czy placami zabaw, dzięki którym przestrzeń publiczna zyska wrażenie przyjazności oraz doskonałego zagospodarowania. Współpraca z doświadczonymi i niezwykle kreatywnymi projektantami to jeden z wielu atutów naszej działalności. Kolejnym są przystępne ceny świadczonych przez nas usług. Serdecznie zachęcamy Państwa zarówno do odwiedzenia siedziby Ogrody Porosa, mieszczącej się w Poznaniu, jak i do kontaktowania się naszymi fachowcami drogą telefoniczną lub mailową. Gwarantujemy, że przygotowana przez nas oferta spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyzwania to dla nas przyjemność, dlatego czekamy na Państwa sugestie.

Skontaktuj się z nami