Ogrody, projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja i urządzanie ogrodów – Leszno

Piękny ogród to nie tylko ozdoba, lecz także wizytówka naszej przestrzeni. Z tego względu warto zadbać, by sprawiał on wrażenie zachęcającego i starannie skomponowanego miejsca, zachwycającego elegancją i szykiem. Projektowanie i zakładanie ogrodów od lat znajduje się w ofercie naszej cenionej firmy. Staramy się jak najlepiej oddać preferencje naszych klientów posługując się bogactwem natury.

Nasi specjaliści

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom nie tylko niezapomniane wrażenia estetyczne, lecz także funkcjonalność zagospodarowanej przestrzeni. Wierzymy, że tylko taka kombinacja jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Projektanci firmy Ogrody Porosa cechują się ogromną kreatywnością. To ona w dużej mierze decyduje o tym, że przedstawiane przez nas projekty ogrodów nieustannie zachwycają klientów.

Co znajdą Państwo w naszej ofercie?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm oraz różnego rodzaju instytucji. Projektujemy zatem nie tylko małe przestrzenie przydomowe czy ogrody rezydencjalne, lecz także parki i ogrody przeznaczone do użytku publicznego. Każde zlecenie jest przez nas traktowane z należytą uwagą. Dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w Państwa oczekiwania, stale rozwijamy naszą działalność oraz odkrywamy w sobie nowe podkłady kreatywności i wrażliwości na piękno natury.

Na szczególną uwagę naszych klientów zasługuje fakt, iż zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem terenów zielonych przeznaczonych do użytku publicznego. Aranżacja ogrodu bądź parku – bo o nich właśnie mowa – to nie lada wyzwanie. Wychodzimy z założenia, że przestrzeń publiczna musi być atrakcyjna dla użytkowników w każdym wieku. Co więcej, musi w sobie łączyć zarówno doskonale przemyślaną estetykę, jak i funkcjonalne rozwiązania, umożliwiające rekreację o każdej porze roku. Ogrody, które dla Państwa zaprojektujemy, będą nie tylko prezentować wyżej wspomniane cechy, lecz także zachęcą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Zanim nasi specjaliści zajmą się urzeczywistnianiem Państwa wizji, przeprowadzamy niezbędną i bardzo dokładną analizę terenu. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że stworzony przez nas projekt będzie w pełni wykorzystywał możliwości estetyczne Państwa przestrzeni. Następnie zajmujemy się inwentaryzacją dostępnych elementów zielonych. W przypadku, gdy projekt dotyczy przestrzeni publicznej, prace nad ostatecznym wyglądem terenu poprzedza zdobycie niezbędnej dokumentacji, uprawniającej nas do prowadzenia działań aranżacyjnych.

Propozycja dla najmłodszych

Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się place zabaw. Projektujemy je na terenie większych parków i ogrodów. Priorytetem naszych działań jest bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników przestrzeni zielonej. Z tego względu dbamy, aby w naszych placach zabaw swoje miejsce znalazły jedynie atestowane urządzenia, a także starannie dobrane nawierzchnie. Co więcej, uwzględniamy także w projektach miejsca przeznaczone dla opiekunów. Taka kompozycja placu zabaw pozwala zarówno dzieciom, jak i dorosłym miło spędzić czas w otoczeniu natury.

Minigolf – przyjemny sposób na spędzenie czasu z najbliższymi

Jeśli natomiast mowa o dorosłych, oferujemy Państwu możliwość stworzenia atrakcyjnych pól do minigolfa. Tego typu rozrywka skutecznie zachęci starszych spacerowiczów do częstszego odwiedzania parków bądź ogrodów publicznych. Gwarantujemy, że pola do minigolfa zostaną przez nas zaprojektowane w taki sposób, by gra przebiegała bezproblemowo, choć z odrobiną adrenaliny.

Gdzie działamy?

Ze względu na duże zapotrzebowanie na doskonale skomponowane ogrody, prowadzimy naszą działalność w wielu polskich miastach. Jednym z nich jest Leszno oraz jego okolice, które nieustannie dostarczają nam nowych inspiracji do tworzenia ciekawych, niebanalnych projektów. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych klientów. Wspólnie podejmujemy najważniejsze decyzje po to, by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą Ogrody Porosa. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszącej się w Poznaniu.

Skontaktuj się z nami