Ogrody, projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja i urządzanie ogrodów w Pile

Czy jest piękny ogród? Według nas jest to idealna synteza estetyki i funkcjonalności. Z takim przekonaniem staramy się dla Państwa tworzyć projekty ogrodów przydomowych, rezydencjalnych czy publicznych. Jesteśmy cenioną firmą, która od lat zajmuje się aranżowaniem przestrzeni zielonej. Praca jest jednocześnie naszą największą pasją, co zdecydowanie przekłada się na efekty finalne zrealizowanych przez nas zleceń.

Wielu właścicieli domów czy rezydencji często zapomina o tym, że to ogród stanowi najlepszą wizytówkę naszej posiadłości. Starannie skomponowany zachęca do odkrywania przestrzeni,  a tym samym sprawia, że staje się ona znacznie bardziej atrakcyjna. Ponieważ chcemy spełnić wszystkie Państwa oczekiwania, podjęliśmy współpracę ze specjalistami, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, a także niezwykłym zmysłem artystycznym. Kreatywność i rzetelność – te dwie cechy dominują w zespole Ogrody Porosa.

Komu oferujemy nasze usługi?

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Projektujemy nie tylko małe, przydomowe przestrzenie, lecz także ogrody rezydencjalne, parki czy place zabaw. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj usługi się Państwo zdecydują, jesteśmy w stanie już w tej chwili zagwarantować Państwu pełną satysfakcję ze współpracy  naszymi specjalistami.

Projektowanie i zakładanie ogrodów zwykle rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowej analizy terenu. Dzięki niej wiemy, jakie możliwości aranżacyjne oferuje nam dana przestrzeń, a także na jakie rozwiązania możemy sobie pozwolić. Co więcej, poddajemy dokładnej inwentaryzacji wszystkie elementy zielone. Następnie – jeśli jest to konieczne – zajmujemy się zdobywaniem i wypełnianiem niezbędnej formalności, bez której nie moglibyśmy aranżować przestrzeni publicznej.

Aranżacja ogrodu krok po kroku

Aranżacja ogrodu wymaga od nas szczególnych umiejętności. Musimy bowiem w taki sposób zagospodarować daną przestrzeń, by była ona jednocześnie estetyczna i funkcjonalna, a przy tym odpowiadała oczekiwaniom klienta. Wychodzimy z założenia, że ogrody mają zachęcać użytkowników zarówno do relaksu, jak i rekreacji. Z tego względu w naszych projektach stosujemy różne rozwiązania, mające zachęcić nie tylko najmłodszych, lecz także dzieci do aktywności na świeżym powietrzu. Jednym z takich rozwiązań jest pole do minigolfa. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i doskonale wiemy, jak stworzyć taki teren, który spełni zarówno Państwa oczekiwania estetyczne, jak i wszelkie wymogi tej oryginalnej zabawy. Jesteśmy przekonani, że taka atrakcja przyciągnie do parku bądź ogrodu osoby w różnym wieku, a tereny zielone zyskają tym samym nowych sympatyków.

Myślimy także o najmłodszych. Z tego powodu uwzględniliśmy w naszej szerokiej ofercie możliwość zaprojektowania atrakcyjnego, a przy tym w pełni bezpiecznego placu zabaw zarówno na terenie o charakterze publicznym, jak i w przestrzeni prywatnej. Projekty dla pociech stanowią dla nas szczególne wyzwanie. Chcemy bowiem, aby dzieci miały możliwość swobodnego oddawania się zabawie, a jednocześnie zależy nam na ich zdrowiu i bezpieczeństwie. Właśnie dlatego aranżowane przez nas place zabaw są wyposażone jedynie w atestowane urządzenia oraz starannie wyselekcjonowane nawierzchnie. Co więcej, w naszych projektach uwzględniamy także strefy dla opiekunów, w których doglądanie pociech nie będzie sprawiało żadnego problemu.

Zaufaj naszej kreatywności

Wspomniane rodzaje aranżacji to jedynie przykłady naszej kreatywności. Nieustannie poszerzamy nasze umiejętności oraz podejmujemy się nowych, ciekawych wyzwań. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szereg oryginalnych rozwiązań estetycznych, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika przestrzeni zielonej. Miastem, które nieustannie nas inspiruje i w którym prowadzimy naszą działalność, jest Piła. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z klientami z całej Polski, co potwierdza fakt, że nasze projekty ogrodów zdobią dziś zarówno Poznań, jak i Kołobrzeg, Leszno czy Gorzów. Jeśli więc zależy Państwu na estetycznym, a jednocześnie funkcjonalnym ogrodzie przydomowym bądź publicznym – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się z nami