Ogrody, projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja i urządzanie ogrodów w Szczecinie

Firma Ogrody Porosa powstała z wielkiej miłości do natury. Choć staramy się ją w ciekawy sposób ujarzmiać, przygotowywane przez nas projekty są niepowtarzalne i prezentują najwyższe standardy estetyczne. Projektowanie i zakładanie ogrodów to dla nas nie tylko praca, lecz także ogromna pasja. Staramy się ją nieustannie rozwijać oraz wdrażać nowe, niebanalne rozwiązania. Jako firma o wieloletniej tradycji podjęliśmy współpracę z najlepszymi specjalistami. Dbamy bowiem o to, by przestrzenie, które decydują nam się Państwo powierzyć, zostały gospodarowane z wyczuciem i elegancją. Fachowcy firmy Ogrody Porosa wyróżniają się kreatywnością oraz indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta.

Zasięg naszej działalności

Mimo tego, iż jednym z głównych obszarów naszej działalności jest Szczecin, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie komponowania przestrzeni zielonych niemal w całym kraju. Nasze zaangażowanie docenili klienci z takich miast jak Gorzów, Kołobrzeg czy Leszno. Priorytetem działalności Ogrody Porosa jest tworzenie nowego, pięknego otoczenia, które będzie zachęcać spacerowiczów swoją ciekawą kompozycją.

Od czego zaczynamy naszą pracę?

Zanim zdecydujemy się zrealizować nasze projekty ogrodów, przeprowadzamy dokładną analizę powierzonego nam terenu. Dzięki niej dobierzemy idealne rozwiązania, które zagwarantują nam funkcjonalne wykorzystanie każdego kawałka przestrzeni. Co więcej, w przypadku parków bądź ogrodów przeznaczonych do użytku publicznego zajmujemy się kompletowaniem niezbędnej dokumentacji. Bez niej nie będziemy mogli bowiem podjąć odpowiednich działań aranżacyjnych.

Urządzanie ogrodów w dużej mierze zależne jest od ich przeznaczenia. W tej kwestii kierujemy się przede wszystkim oczekiwaniami naszych klientów. Chcemy jednak, aby wszyscy czuli się na zaprojektowanym przez nas terenie w pełni komfortowo. Z tego względu staramy się łączyć dwie ekwiwalentne cechy: doskonałą estetykę oraz funkcjonalność. Dzięki takiej kombinacji, tworzone przez nas parki i ogrody będą dla Państwa atrakcyjne.

Rzetelność i zaangażowanie

Zajmujemy się zarówno projektowaniem przestrzeni przeznaczonych do użytku ogólnego, jak i terenów należących do osób prywatnych. Z chęcią podejmiemy się więc nie tylko urządzenia parku czy osiedlowego ogrodu lecz także małych ogrodów przydomowych, basenów ogrodowych, ogrodów skalnych, a także przestrzeni rezydencjalnej. Niezależnie od tego, która z usług najbardziej Państwa zainteresuje, gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt.

A co z rekreacją?

Przygotowując naszą ofertę, nie zapomnieliśmy o najmłodszych. To właśnie dla nich tworzymy atrakcyjne place zabaw, dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Atestowane urządzenia czy starannie wyselekcjonowane powierzchnie zapewniają pociechom bezpieczeństwo i komfort zabawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by opiekunowie mieli możliwość kontrolowania poczynań najmłodszych. Z tego względu na projektach naszych placów zabaw widnieją wydzielone miejsca dla osób dorosłych, dzięki którym będą oni mogli przyglądać się zabawie swoich podopiecznych.

Kto jednak powiedział, że zabawa musi dotyczyć jedynie dzieci? Jako kreatywna firma, otwarta na nowoczesne rozwiązania, oferujemy Państwu możliwość stworzenia jedynych w swoim rodzaju pól do minigolfa. Ta oryginalna rozrywka z pewnością trafi w gusta zarówno pociech, jak i osób dorosłych.

Skontaktuj się z nami!

Współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także terminowe wykonywanie zleceń sprawiają, że proponowana przez nas aranżacja ogrodu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Staramy się stale poszerzać naszą działalność po to, by zapewnić Państwu możliwość cieszenia się z pięknych parków i ogrodów. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu nasze projekty stają się coraz ciekawsze i coraz bardziej nowoczesne. Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami zarówno drogą telefoniczną, jak i e-mailową. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtująca Państwa pytania oraz pomożemy w wyborze idealnych rozwiązań aranżacyjnych. Siedziba firmy Ogrody Porosa znajduje się w Poznaniu.

Skontaktuj się z nami