Ogrody, projektowanie i zakładanie ogrodów, aranżacja i urządzanie ogrodów w Zielonej Górze

Ogrody Porosa to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach piękna, jakie oferuje natura. Naszym zadaniem jest tworzenie niepowtarzalnych kompozycji w parkach i ogrodach, które dostarczą ich użytkownikom niezapomnianych wrażeń estetycznych. Ogrody stanowią najlepszą wizytówkę zarówno przestrzeni publicznych, jak i prywatnych. Właśnie dlatego warto zadbać, by prezentowały się one atrakcyjnie. W tym zakresie służymy Państwu naszą fachową pomocą.

Z kim współpracujemy?

Ponieważ chcemy zapewnić Państwu możliwość skorzystania z usług najlepszych specjalistów, współpracujemy z kreatywnymi projektantami, mającymi ogromne doświadczenie w zakresie gospodarowania przestrzeni zielonej. Każdy z naszych pracowników podchodzi do swoich obowiązków z należytą uwagą i rzetelnością. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nasza ogromna pasja. Dzięki temu mamy gwarancję, że przedstawiamy naszym klientom starannie opracowane projekty ogrodów, korespondujące z Państwa indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Nasza szeroka oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli powierzchni przeznaczonych do użytku publicznego. Z chęcią podejmiemy się skomponowania małych przydomowych ogrodów, parków, zielonych przestrzeni osiedlowych czy też okazałych ogrodów rezydencjalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży stanowi dla Państwa najlepszą gwarancję usług bardzo wysokich standardów. Priorytetem naszej działalności jest synteza takich elementów jak estetyka oraz funkcjonalność. Dążymy do tego, aby prezentowane przez nas projekty ogrodów zachęcały spacerowiczów zarówno do relaksu, jak i rekreacji na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego staramy się uwzględniać w naszej pracy rozwiązania, dzięki którym spędzanie wolnego czasu na łonie natury okaże się najlepszym wypoczynkiem zarówno dla najmłodszych pociech, jak i ich opiekunów. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku dużych miast, w których na co dzień króluje hałas i pośpiech.

Place zabaw – pożyteczne spędzie wolnego czasu

Skoro mowa o dzieciach, jesteśmy również specjalistami w dziedzinie projektowania placów zabaw. Tego rodzaju przestrzeń wymaga od nas szczególnej uwagi. Aranżacja ogrodu dla pociech musi bowiem uwzględniać takie elementy jak atestowane urządzenia do zabawy czy specjalnie przygotowaną nawierzchnię. Nie stanowi to jednak dla naszego zespołu żadnej przeszkody. Co więcej, dbamy także o to, by na placach zabaw znalazło się miejsce dla dorosłych, kontrolujących swoje pociechy. Przygotowane i zrealizowane przez nas projekty ogrodów dla najmłodszych zdobią dziś wiele polskich miast, co z pewnością zachęci Państwa do skorzystania z naszych kompleksowych usług.

Niebanalna estetyka

Aranżacje ogrodów w naszym wydaniu nie kończą się na dbałości o niebanalną estetykę. Jak wspomnieliśmy wyżej, chcemy zapewnić użytkownikom parków bądź ogrodów możliwość aktywnego spędzania czasu. W ramach zachęcania dzieci i dorosłych do odwiedzania terenów zielonych, umieściliśmy w naszej ofercie możliwość zaprojektowania atrakcyjnych pól do minigolfa. Ta wyjątkowa zabawa połączy pokolenia i zapewni Państwu sporą dawkę emocji podczas rodzinnych lub przyjacielskich rozgrywek.

Ogrody Porosa – Twoi architekci krajobrazu

Jeśli chcą Państwo powierzyć stworzenie projektu przestrzeni firmie, przed którą urządzanie ogrodów, parków, trawników oraz innych terenów zielonych nie ma żadnych tajemnic, serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Siedziba firmy Ogrody Porosa mieści się w Poznaniu, natomiast świadczymy kompleksowe usługi w takich miastach jak Zielona Góra, Szczecin, Kołobrzeg czy Leszno, a także w ich bezpośrednich okolicach.

Priorytetem naszej działalności jest rozwój. Nieustannie szukamy więc inspiracji, które obudzą naszą kreatywność i sprawią, że stworzymy dla Państwa przestrzeń idealną pod każdym względem. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego nasi klienci są traktowani w sposób indywidualny. Dzięki Państwu stale stawiamy sobie nowe wymagania, a tym samym udoskonalamy świadczone przez nas usługi.

Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z naszymi specjalistami zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową.

Skontaktuj się z nami