Projektowanie ogrodów

Proponujemy Państwu pełną obsługę inwestycji związanych z architekturą krajobrazu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji: od pojedynczej konsultacji z propozycją rozsądnej modyfikacji stanu istniejącego po kompleksową obsługę z zupełnie nową koncepcją wprowadzającą nowy styl i idee.

Zobacz Więcej

Oryginalne ogrody

Kompleksowo zaprojektujemy otoczenie Państwa domu. Uwzględniając Państwa życzenia i wyobrażenia z jednej strony oraz z drugiej ogromne doświadczenie naszych projektantów stworzymy ogród w niepowtarzalnym charakterze. Analizując wnikliwie Państwa potrzeby zaproponujemy wyodrębnienie poszczególnych stref użytkowania: miejsc rekreacji, wypoczynku czy reprezentacji. Zaaranżujemy urokliwy staw, wkomponowany w zieleń kącik ciszy czy kort tenisowy. Zaprojektujemy i wykonamy basen ogrodowy, taras, grillownię czy altanę. Łącząc poszczególne funkcje nie zapomnimy o zgodnych z Państwa oczekiwaniami walorach estetycznych oraz harmonijnym wkomponowaniu założenia w istniejący krajobraz.

Urządzanie ogrodów:

 • Zieleń osiedlowa – Urządzanie ogrodów
  Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji związanej z planowaniem i zakładaniem zieleni osiedlowej. Przestrzeń w naszym najbliższym otoczeniu jest niezwykle ważna, dlatego projektując tereny zielone osiedli dbamy nie tylko o względy estetyczne, ale także o funkcjonalność i wygodę. Wiemy, że Państwu, jako użytkownikom tej przestrzeni, powinna zapewniać komfort oraz bogata ofertę rekreacyjną.
 • Minigolf – Projekty dużych ogrodów
  Minigolf to doskonała okazja do spędzenia czasu z bliskimi na świeżym powietrzu. Aranżujemy przestrzeń do zabawy i rekreacji dla całej rodziny. Projektujemy i wykonujemy specjalistyczne pola i tory do minigolfa, stosując solidne, sprawdzone materiały. Nasze realizacje wyróżnia wysoka jakość, wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wyjątkowe pomysły i propozycje.
 • Konstrukcje drewniane – Projekty ogrodów
  Altany, pergole, przepierzenia i wiele innych elementów wykonanych z drewna często pojawia się w naszych ogrodach. Nasze propozycje skierowane są przede wszystkim do osób ceniących sobie indywidualne i oryginalne rozwiązania.
 • Mury – Oryginalne ogrody
  Mury są doskonałym elementem architektury ogrodowej, który może służyć zarówno podkreśleniu wejścia na posesję, stanowić idealne tło dla roślin czy podkreślać zróżnicowane ukształtowanie terenu. Przy starannym dobraniu materiałów i formy może stać się niezwykle atrakcyjnym akcentem przestrzeni ogrodowej.
 • Kompleksy rekreacyjne – Projekty luksusowych ogrodów
  To przestrzeń przeznaczona na cele wypoczynkowo-rekreacyjne. Funkcja oraz poszczególne elementy dobierane są indywidualnie do preferencji naszych klientów. Mogą to być zarówno rozbudowane grillowanie, miejsca w których można spożywać posiłki na świeżym powietrzu i miło spędzać czas w gronie najbliższych czy rozbudowane założenia wodne.