OGRÓD NOWOCZESNY

To nie tylko kompozycja ogrodu uwzględniająca najnowsze trendy w architekturze krajobrazu. Nowoczesny ogród to także modna i wyjątkowa roślinność, nierzadko pochodząca z najdalszych zakątków globu. Zaadaptowanie niektórych egzotycznych roślin do naszego ogrodu jest możliwe, jednak wymaga wiedzy i spełnienia kilku warunków. Projektanci z biura Ogrody Porosa nie tylko przygotują kompleksowy projekt ogrodu, ale także doradzą co zrobić, aby cieszyć się nowoczesną roślinnością przez długi czas.

Nowoczesne ogrody wykonane według wizji Klienta

Odpowiednio wypielęgnowana przestrzeń wokół domu jest wizytówką jego mieszkańców. Zajmujemy się aranżacją nowoczesnych ogrodów przydomowych, optymalnie rozplanowując każdy centymetr ziemi. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie, wykonamy ogród według wizji Klienta. Nawet niewielki powierzchniowo ogród dzięki staraniom specjalistów może stać się zgrabną kompozycją roślinno-architektoniczną.

Projekty nowoczesnych ogrodów

W naszej pracowni proponujemy klientom odejście od powszechnie stosowanych układów nawierzchni ogrodowych. Sugerujemy oryginalne i fantazyjne rozwiązania zachowując jednocześnie charakter całości założenia. Mieszamy rozmaite materiały, wprowadzamy przełamania w postaci innej faktury, innej wielkości elementów czy klombów wypełnionych roślinnością.